вівторок, 12 жовтня 2010 р.

Білоруська молодіжка драматично вибиває з Євро-2011 італійців : Новини УНIАН - Mozilla Firefox

Ось так білоруси - і без легіонерів. Легіонери забирають ті гроші, що могли би отримати місцеві футболісти.

Білоруська молодіжка драматично вибиває з Євро-2011 італійців

Другий матч плей-офф відбірного раунду Чемпіонату Європи серед молоді (до 21 року) між командами Білорусі й Італії подарував уболівальникам білоруської команди "інфарктні" дві години.

Програючи після першої гри 0:2, їх команда забила на 4-й і 5-й хвилинах (!!), обидва голи на рахунку Юрченка. Два основні тайми більше не принесли м`ячів. А вирішальною стала 6-а хвилина екстра-тайму (Веретило).

3:2 за підсумком двох ігор. Білорусія в червні 2011 р. поїде до Данії грати в вісімці найсильніших.