Яценюк зрозумів, чому кримська влада бореться з українською гімназією
Лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній ЯЦЕНЮК виступає категорично проти позбавлення школи-гімназії у Сімферополі статусу української.
Про це він сказав сьогодні, відвідуючи гімназію, членом піклувальної ради якої він є, повідомили УНІАН у прес-службі "Фронту Змін".
А.ЯЦЕНЮК під час спілкування з педагогами підкреслив, що ця гімназія є однією з найкращих у Криму. За його словами, про це свідчить кількість тих, хто хоче навчатися у гімназії, яка значно перевищує кількість місць.
Він пригадав, як 2002 року, коли був міністром економіки Криму, приїхав у єдину українську школу, яка тоді розташовувалася у приміщенні дитсадка. «Тоді ніхто не вірив, що така гімназія відбудеться. Сьогодні це «номер один» не просто за якістю, а за силою духу на території автономії», - підкреслив А.ЯЦЕНЮК.
Лідер "Фронту Змін" висловив обурення тим, що у Верховній Раді АРК та Раді міністрів Криму "взагалі постає питання про позбавлення гімназії статусу української". «Я знаю, чому з нею борються. Ця гімназія – осередок українськості в Криму, осередок майбутнього, запорука того, що наші діти отримують якісну освіту», - підкреслив він.
А.ЯЦЕНЮК переконаний, що, перешкоджаючи українським школам у Криму, влада автономії "свідомо позбавляє кримських дітей можливості успішно вступити в українські вищі навчальні заклади".
«Боротьба з українською школою-гімназією – це боротьба з дітьми, з нашим майбутнім", - сказав лідер "Фронту Змін" і додав: "Та переможемо ми, а не вони. Ніколи нікому не дозволимо забрати статус в української школи-гімназії і майбутнє у цих дітей».
Так якщо якісне навчання і багато бажаючих вчитися, то які проблеми? Логічно було б підтримати, поширити цей досвід і відкрити другу гімназію.
Тут ніякої містики немає - школярі знаходяться в досить таки напруженій атмосфері - відчувають конкуренцію з боку російськомовних шкіл, ну й стараються!
А от російськомовні школи - так як їх небагато, то конкуренції не відчувають - і розслабляються. Логічно було б щоб були 2 школи напроти - російська і українська. Це користь би й росіянам принесло. Татар поки що мало, а невдовзі і вони підключаться - і, замість того щоб кулаками махать та один одного паскудить, будуть змагатися хто краще вчиться. Чим погано?
Немає коментарів:
Дописати коментар